PŘEJEŠ SI VYZKOUŠET MARANTZ DOMA?
TEĎ JE TEN SPRÁVNÝ ČAS.

S bezpečnostními opatřeními a hůře dostupnými prodejnami nabízí Marantz příležitost vyzkoušet si výrobek u vás doma.
1.
2.
3.
Vyber výrobek, který tě zajímá
Vyhledej nejbližšího specializovaného prodejce
Vyzkoušej výrobek v obývacím pokoji po dobu 60. dnů
Jsme přesvědčení, že si jej ponecháš
Bezdrátový hudební systém
Mimořádná jednoduchost, která se zdá být neodolatelnou. Jakmile spatříš novou řadu Melody, tak poznáš, že její poslední převtělení je čistou dokonalostí. Nejenže skvěle vypadá, ale má také vynikající zvuk. Pokud ti na hudbě záleží, Melody je na prvním místě tvého výběru.
HiFi
V Marantzu jsme přeasvědčeni o tom, že opravdové hi-fi dokáže reprodukovat kouzlo živého představení. Jde o takový hudební požitek, jaký si představoval interpret. Z tohoto důvodu jsou zesilovače Marantz "neviditelné" - do hudebního signálu nepřidávají nic, co hudebníci nezahráli.
Domácí kino
AV receivery Marantz jsou navrženy tak, aby filmům a televiznímu vysílání poskytly nejlepší obraz a zvuk. Naše zvukové mistrovství bylo využito k vytvoření prostředí, které konkuruje opravdovým kinosálům. Ať si cestu k domácímu kinu teprve hledáš, anebo jsi opravdový fanoušek, který uvažuje o dedikované instalaci domácího kina, Marantz má v obou případech co nabídnout.
V případě otázek, nebo pochyb, kontaktujte vašeho specializovaného prodejce, který vám problém pomůže vyřešit. Pokud nebudete s nákupem spokojený, můžete do 60. dnů výrobek v plném rozsahu vrátit.
Platné dle Všeobecných obchodních podmínek