ZAWSZE CHCIAŁEŚ PRZETESTOWAĆ WYMARZONY PRODUKT MARANTZ
WE WŁASNYM DOMU? WŁAŚNIE NADSZEDŁ TEN CZAS.

Zamień niepewność zewnętrznego świata na ukojenie muzyką w domowym zaciszu. Chcemy Ci zapewnić możliwość nieskrępowanego pośpiechem prawdziwego przetestowania wymarzonego produktu stereo hifi Marantz.

Gdzie sprawdzisz go lepiej niż we własnym domu? Wybierz produkt Marantz u sprzedawcy uczestniczącego w programie i odbierz przy zakupie własny Złoty Certyfikat Marantz uprawniający do testowania sprzętu w swoim domu nawet do 60 dni.

Jesteśmy pewni, że zostanie z Tobą na dłużej.
WZMACNIACZE STEREO
W Marantz wierzymy, że prawdziwa magia systemu Hi-Fi polega na możliwości odtworzenia uroku spektaklu muzycznego. Chodzi o to, by doświadczać muzyki tak, jak zamierzył jej twórca. Dlatego wzmacniacze Marantz są "niewidzialne" - nie dodają niczego do oryginalnego sygnału muzycznego, co nie było zamierzone przez muzyka.

Wybierz wzmacniacz biorący udział w programie.
PM5005, PM6006, PM7000N, PM8006, PM-10, PM-KI RUBY, HD-AMP-1
ODTWARZACZE CD
Nie można oceniać odtwarzacza CD na podstawie danych technicznych. Koniecznie trzeba posłuchać! I to jest właśnie to, co robimy konstruując jedne z najlepszych odtwarzaczy CD na świecie.  Jedynie dekady doświadczeń w projektowaniu i całkowite zrozumienie zagadnień reprodukcji muzyki pozwalają tak niezwykłe produkty.

Wybierz odtwarzacz CD biorący udział w programie.
CD5005, CD6006, ND8006, SA-10, SA-KI RUBY, HD-CD1
ODTWARZACZE SIECIOWE
Kontynuując ponad 50-cio letnią tradycję naszego oddania muzyce, wprowadziliśmy kategorię produktów do sieciowego audio. Możesz teraz wzbogacić każdy istniejący system audio, uzyskując najlepszą jakość muzyki cyfrowej – w komplecie z olbrzymią wszechstronnością nowoczesnych nośników i rozkoszując się legendarnym brzmieniem Marantz.

Wybierz odtwarzacz sieciowy biorący udział w programie.
NA6006, ND8006
Jeśli masz pytania lub wątpliwości, zawsze możesz skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy Ci pomogą. Jeżeli jednak nie osiągniesz pełnej satysfakcji z zakupu, możesz zwrócić produkt w ciągu 60 dni, by otrzymać zwrot pieniędzy zgodnie z obowiązujcymi warunkami programu.
Zapoznaj się z regulaminem.